♥Styles♥

Japonky.. xD

19. srpna 2012 v 17:13 | Dixie!
Japonsko by mohlo být největší módní zemí, nejen v dobrém smyslu ale i v tom špatném. Divné výrobky, divné tradice, ale také vymýšlení novho módního stylu, stejně jako na těchto fotkách japonských dívek (některé nejsou japonky..) a jejich příšerně hnědé tváři :D
Bílé rty, bíle stíny a příšerně tmavá pleť, prostě už jen chtějí šokovat, a podle mého se jim to daří :D :D

Scene style

6. července 2012 v 18:47 | Dixie!
Většina lidí srovnává scene lidi s Emo stylem.. Jsou to však rozdílné styly, Scene lidíčky jsou veselí, mají rádí barvy a kreslené postavičky. S Emo stylem mají společné jen líčení a vlasy, ale Scene používají barvičky Emo spíše černou ;)) Scene styl není jen o oblékání, Scene kids chodí na koncerty, večírky, nestydí se za své trapasy a milují život!
Tumblr_m6k2fyzqiy1ra18xwo1_400_large

Harajuku FASHION STYLE

1. července 2012 v 18:40 | Dixie!
Co je to "Harajuku Fashion styl"? Není jednoduché odpovědět, protože žádné konkrétní normy týkající se módy Harajuku nejsou. Je to směs různých barev a stylů, jako viktoriánský, Hello Kitty, punk rock, gotika, hip-hopu. Nezapomeňte, že Harajuku móda je tvůrčí, tak neváhejte, pokud chcete kombinovat oblečení, make up, hairstyle a doplňky.

Harajuku je nákupní středisko v centru Tokia. Tento okres vyzařuje velký vliv na mládež v Japonsku a na mnoha místech na světě. Harajuku styl se stal slavným, roku 1980, kdy byl Omotesando Street v neděli zavřeno pro provoz. Omotesando je dlouhá ulice s bary, kavárnami, módními butiky populární mezi obyvateli i turisty. Harajuku památka je Laforet Harajuku, což je nákupní centrum plné butiků, od sklepa až v 6. patře. Každý víkend se mladí lidé shromáždí v přední části tohoto centra, aby předvedl svůj módní styl. Dokonce i teď, to místo se také stává turistickou destinací Japonska.

Já osobně bych takhle na ulici vyjít nemohla xDD
 
 

Reklama