Červenec 2012

Rozcestník - Vše ostatní

27. července 2012 v 12:50 | Dixie!


Rozcestník - Krása

27. července 2012 v 12:00 | Dixie!


Přírodní barveni vlasů

22. července 2012 v 23:14 | Dixie! |  ★Vlásky! :)*★
Takže bavíme se o henně , je to barvivo získané z orientálního stromu, listy stromu se suší a potom se melou na prášek.... Samotný prášekbarví na rezavo ale s přidání jiných pigmentově zbarvených složek se dají získat i další barvy, paleta naní sice tak rozšířená jako u normálních barev, ale vybrat se tu dá Na trhu sežete různé odstíny hnědé a černé
Nejlevněji hennu seženete od 30Kč, ale čím dražší tím kvalitnější
Hena vlasy oblauje, tím působí to že, se vlas neláme a nevysouší, vlasy chrání před nehezkým počasím a před chlorovanou vodou Vrátí tvým vlásům pružnost, lesk a krásu. Nedostaneš sice dokonalý efekt jako s chemickou barvou ale vlasům dodáš barvu a zdraví ... Máš tmavé vlasy? ČÍm jaou vlasy tmavší tím henna méně barví, sice ti vlasy neobarví ale dodá jim výživu...
Připrava henny
Obsah sáčku zalijeme zhruba 50 mililitry vody o teplotě asi 60 °C. Pečlivě promíchej a nanášej na umyté a mírně vlhké vlasy. Vlasy překryj igelitovým sáčkem a následně ručníkem a nech 35 - 45 minut působit. Po aplikaci hennou spláchni vodou a umyj šamponem.

Pokud chceš docílit intenzivnějšího odstínu, tak hennu zalij vodou o teplotě zhruba 90 °C a nechce působit 60 minut. Teplota vody a délka působení ovlivňují intenzitu zbarvení.

Henna se dá sehnat tady

Řasenka :))

14. července 2012 v 17:24 | Dixie! |  ★Tipy na líčení★
Bavíme se o nepostradatelném pomocníku bez kterého by líčení nebylo ono, ano bavíme se právě o řasence :))

Ehmm :D

12. července 2012 v 18:08 | Dixie!
Zdarec lidi jak se dnes máte? U nás prší tkže nic moc . Měla jsem jet s kámoškama na třešně ale nic no... Celej den sem proseděla u noťasu , ale co aspoň se nenudim. TWe ty prázdninoví dny tak rychle utíkaj!! Za chvíli zase do školy...
Ale už se docela nudim tk du vymejšlet další články
Zatim

Scene vlasy-inspirace :o)

8. července 2012 v 12:53 | Dixie! |  ★Vlásky! :)*★
Inspirace :D*
Tumblr_lp62s2evf21qciquio1_500_large

Scene style

6. července 2012 v 18:47 | Dixie! |  ♥Styles♥
Většina lidí srovnává scene lidi s Emo stylem.. Jsou to však rozdílné styly, Scene lidíčky jsou veselí, mají rádí barvy a kreslené postavičky. S Emo stylem mají společné jen líčení a vlasy, ale Scene používají barvičky Emo spíše černou ;)) Scene styl není jen o oblékání, Scene kids chodí na koncerty, večírky, nestydí se za své trapasy a milují život!
Tumblr_m6k2fyzqiy1ra18xwo1_400_large

Harajuku FASHION STYLE

1. července 2012 v 18:40 | Dixie! |  ♥Styles♥
Co je to "Harajuku Fashion styl"? Není jednoduché odpovědět, protože žádné konkrétní normy týkající se módy Harajuku nejsou. Je to směs různých barev a stylů, jako viktoriánský, Hello Kitty, punk rock, gotika, hip-hopu. Nezapomeňte, že Harajuku móda je tvůrčí, tak neváhejte, pokud chcete kombinovat oblečení, make up, hairstyle a doplňky.

Harajuku je nákupní středisko v centru Tokia. Tento okres vyzařuje velký vliv na mládež v Japonsku a na mnoha místech na světě. Harajuku styl se stal slavným, roku 1980, kdy byl Omotesando Street v neděli zavřeno pro provoz. Omotesando je dlouhá ulice s bary, kavárnami, módními butiky populární mezi obyvateli i turisty. Harajuku památka je Laforet Harajuku, což je nákupní centrum plné butiků, od sklepa až v 6. patře. Každý víkend se mladí lidé shromáždí v přední části tohoto centra, aby předvedl svůj módní styl. Dokonce i teď, to místo se také stává turistickou destinací Japonska.

Já osobně bych takhle na ulici vyjít nemohla xDD


Color hair 6

1. července 2012 v 18:26 | Dixie! |  ★Vlásky! :)*★
Balloon-beauty-colors-cute-eyes-favim.com-453898_large
Tahle kombinace barev je super!!
♥♥